מגזין הכתבות של ישראל
Search

כל המסלול – מהמאוורר ועד המזגן

מיזוג

כולנו יודעים שהמזגנים הם לא משהו שהיו פה מאז ומתמיד. הם למעשה מוצר חדש יחסית שהגיע אלינו רק בעשורים האחרונים. אז מה הי לנו עד אז? כמובן – המאוורר. המאוורר הוא היה זה שהפיג מעט והקל על החום העז בעונות הקיץ החמות של ישראל.

המאוורר למעשה משיב את האוויר מה שיוצר תנועה וקרירות. לומר שמדובר במוצר שמקרר באמת? אי אפשר לטעון כך. מה שכן, המאוורר בהחלט תרם ועדיין מסוגל לתרום לתחושה טובה יותר כאשר החום כבד ומעיק.

המזגן והברכה שהוא מביא בכנפיו

אז כנפיים האמת מתחברים יותר למאוורר. הוא זה בעל הכנפיים. עם זאת מבחינת הבשורה ברור שלמזגן יש בשורה הרבה יותר טובה מהמאוורר.

המזגן למעשה מצליח להשתלט על כל חלל ולצנן אותו היטב. הוא יוצר קור באוויר ומתגבר על הטמפרטורה במקום. כך אנחנו יכולים ליהנות מקרירות נעימה ומאוויר נעים גם כאשר בחוץ המעלות מטפסות לשלושים ואפילו ארבעים מעלות.

המאוורר עדיין נחוץ

עם כל היתרונות שיש למזגן, עדיין לא נוכל להתחמק מהיתרונות שיש למאוורר ולשימושיות הרבה שלו במקומות מסוימים.

המאוורר עדיין רלוונטי מאוד בשטחי חוץ שונים שם אין למעשה את האפשרות לקרר בעזרת מזגנים. למשל ברפתות, בלולים, באזורים חקלאיים שונים ועוד מקומות שם חשוב לצנן את האזור עבור האנשים העובדים במקום וגם עבור בעלי החיים הנמצאים שם.

עבורם יש את המאווררי התעשייתיים אשר אלו מסוגלים לתת מענה חלקי לפחות של משב רוח נעים.

מערפל מים

אם דברנו על מאווררים כדאי להזכיר גם את מערפלי המים. יש את המאווררים שמפזרים יחד איתם מים צוננים באוויר. לא מדוב בזרם מים שמרטיב את האנשים אך כן מדובר במתז עדין וצונן שמעלה את האפקט של המאוורר לדרגה גבוהה יותר כאשר יש את התוספת הקרירה והנעימה.

מערפלי המים קיימים בפארקים גדולים, גני חיות ועוד שטחים פתוחים.

מזגן – רק עם התקנה איכותית

המזגן הוא כמובן המוצר הכי יעיל לצורך קירור של כל חלל. מהבית ועד המכונית עובר דרך חנויות, משרדים, מסעדות וכן הלאה. עם זאת יש לשים דגש על ההתקנה שך המזגנים. ברגע שההתקנה לא נעשית כמו שצריך, הרי שהתוצאה לא תהיה טובה כלל וכלל. כי מזגן שלא מותקן טוב הוא מזגן שמקרר מידי או לא מקרר טוב. הוא לא נתן את האפקט הרצוי והוא לא מעניק את המענה המצופה ממנו.

על כן, תמיד חשוב לב שבוחרים את המזגן בעזרת איש מקצוע מומחה שייטיב לתכנן את המזגן בצורה הנכונה וכן יתקין אותו באופן הכי מקצועי והכי נכון. הן מבחינת המיקום של המזגן, הן מבחינת צורת ההתקנה והן מבחינת יישום כל הצנרת. לכל חלק בהתקנה יש תפקיד והכול חייב להיעשות בצורה הכי מקצועית והכי יעילה וטובה.

המאמר בשיתוף https://uri-mizug.co.il/ 

עוד בנושא טכנולוגיה צרכנות
מחפשים כתבה?
נא להקליד בשורת חיפוש את הכתבה שאתם מחפשים, או שתוכלו לדפדף באתר
Search