מגזין הכתבות של ישראל
חיפוש

מדריך קנייה לסולמות – איזה סוג של סולם אתם צריכים?

סולם טלסקופי

קרדיט לתמונה: Pixabay

סולמות הם כלי עבודה שימושי וחיוני לכל בית או מקום עבודה. תודות להם, אפשר להגיע בקלות למקומות גבוהים. כיום, אפשר למצוא המון סוגים של סולמות (לדוגמה, סולם טלסקופי 4 מטר, סולם טלסקופי 6 מטר ועוד) ועל כן תהליך הבחירה בסולם המתאים יכול להיות מאתגר. בכתבה הבאה, נעזור לכם להבין איזה סוג של סולם אתם צריכים וזאת בהתאם לדרישות הספציפיות שלכם. 

סולם שלבים

מדובר בסולם שניתן למצוא בהרבה משקי בית. הוא עשוי מאלומיניום ומגיע בגבהים שונים ועל כן מומלץ מאוד לבחור את הגובה המתאים לצרכים שלכם. סולם זה אידיאלי למשימות כמו, החלפות נורות, צביעת קירות, ניקוי חלונות וכו'. 

סולמות הרחבה

מדובר בסולם המורכב משני חלקים או יותר הניתנים להארכה. סולם זה אידיאלי למשימות כמו, תיקון גגות, ניקוי מרזבים, צביעת החלק החיצוני של הבית וכו'. הוא זמין בהמון גדלים. 

סולמות טלסקופים

מדובר על סולם שהוא אופציה מצוינת לכל מי שצריך סולם שקל לאחסן אותו וגם להוביל אותו (אפשר לשים אותו בתא המטען של הרכב). סולם זה אידיאלי לכל מיני פרויקטים של עשה זאת בעצמך.
ניתן להרחיב את הסולם לגבהים שונים והוא זמין במבחר גדלים. יש שני סוגים פופולאריים של סולמות טלסקופיים בהם, סולמות יחידים וסולמות כפולים. הסוג הראשון מאפשר את פתיחת הסולם למצב אחד בלבד והוא השענה על הקיר והסוג השני מאפשר שני מצבים פתיחה בהם השענה על הקיר ומצב A (במצב זה, ניתן להעמיד את הסולם על המשטח). 

סולמות מרובי מצבים

מדובר על סולמות מרובי מצבים מגוונים וניתן להשתמש בהם כסולם הרחבה, סולם מדרגות או פיגום. גם הם, בדומה לסולמות האחרים, מגיעים במגוון גדלים.

סולמות לעליית גג

מדובר על סולם טלסקופי המשמש גישה נוחה לעליית הגג או לגלריה. קל להתקין אותם והם חוסכים התקנה של גרם מדרגות קבוע. הם לא יקרים ואפשר לקפל ולאחסן אותם כאשר לא משתמשים בהם.

טיפ מאיתנו

כעת שאתם מכירים את הסוגים השונים של הסולמות, קבלו טיפ מאיתנו:
התחשבו בגובה אליו אתם צריכים להגיע ובחרו סולם שיכול להתארך לגובה זה. כמו כן, התייחסו לכושר העמסה של הסולם ובחרו בסולם שיכול לתמוך במשקל שלכם וכמו כן בציוד או בחומרים שתצטרכו לשאת איתכם. אל תשכחו לבחור בסולם שיהיה קל משקל וגם כזה שיהיה קל לאחסן ולהוביל.

כמה מילים לסיכום…

אל תקלו ראש כאשר אתם ניגשים לבחור סולם. לא משנה אם הסולם יהיה לשימוש ביתי או לשימוש מקצועי, עליכם לבדוק היטב את כל הסוגים הקיימים בשוק ולבחור את הסולם שיהיה תואם לצרכים שלכם. רוצים לקרוא עוד? אצלנו באתר "כל הכתבות", תוכלו למצוא מגוון גדול של מאמרים מעניינים, מוזמנים לעיין וליהנות!

עוד בנושא כללי צרכנות
ציוד לגני ילדים
עיצוב גן ילדים: איך לבחור ציוד שמזמין חקר ולמידה

במאמר זה נתמקד בבחירה ושילוב ציוד חינוכי בגני ילדים, המזמין חקר ולמידה. נדגיש את השפעת הסביבה הפיזית על התפתחות הילדים ונסקור ציוד שתומך בפיתוח מוטורי, קוגניטיבי, וחברתי. המאמר מציע דרכים להטמעת הציוד בשגרה היומית, כדי ליצור סביבת למידה מעשירה ומלאת ידע.

קרא עוד »
עיצוב חדר אמבטיה
עיצוב חדר האמבטיה – איך תיצרו חדר אמבטיה מעוצב ופרקטי

עיצוב חדר אמבטיה: מדריך פרקטי ליצירת חלל מושלם
הכירו את הסודות של עיצוב חדר אמבטיה אידיאלי – מבחירת סגנונות עיצוב, דרך תכנון מרחב, חומרים וגוונים, ועד לאביזרי עיצוב. קבלו טיפים ליצירת חדר אמבטיה יפהפה ופונקציונלי שמשדרג את הבית ואת איכות החיים.

קרא עוד »
מחפשים כתבה?
נא להקליד בשורת חיפוש את הכתבה שאתם מחפשים, או שתוכלו לדפדף באתר
חיפוש