מגזין הכתבות של ישראל
חיפוש

סיטונאות ממתקים

Candy wholesale

התעשייה הגדולה ביותר בעולם היא תעשיית האוכל ועל כך אין להתפלא וזאת מכיוון שבני האדם אוכלים ואוכלים הרבה וכך היה מאז ומתמיד. אך מה ששונה היום הוא שבני האדם פיתחו מאכלים שבעבר היו נחשבים ללא אכילים או לא אפשריים. הדוגמא הבולטת ביותר לכך היא בתחום הממתקים. ממתק הוא מאכל מעובד אשר בעבר לא היה קיים ומבוסס ברובו על סוכר. על רקע זה אפשר לראות צמיחה בתחום של סיטונאות ממתקים ונראה כי הצמיחה הזאת ימשך עוד זמן רב. 

כיום אפשר לראות בכל סופר מדפים שלמים של ממתקים וזה מלמד אותנו כי הציבור בישראל ובכלל במדינות המערב מאוהב בעולם הממתקים. כיום אפשר למצוא בסופר ישראלי ממתקים מכל העולם וזה מלמד אותנו כי הגלובליזציה הגיעה גם לעולם הממתקים. כך אפשר לקנות ממתק אמריקאי בישראל וממתק ישראלי בארצות הברית ונראה כי המגמה הזאת תימשך ביתר שאת בתחום הממתקים גם בשנים הקרובות.

האם כדאי לי להיכנס לתחום של סיטונאות ממתקים?

עליכם להבין כי השוק של סיטונאות ממתקים הוא שוק מורכב וקשה ויש קושי לא קטן להצליח בו. קודם כל יש חברות אשר עובדות בבלעדיות עם יצרן מסוים ולכן היצרן הזה לא ירצה למכור לכם את המוצרים שלו.

יש גם לציין כי יבוא מקביל הוא לא אופציה ריאלית פעמים רבות מכיוון שמדובר על כמויות קטנות יחסית אשר לא מספיקות לסופרים גדולים. לכן אם אתם רוצים להיכנס לתחום של ייבוא ממתקים אתם חייבים להבין כי זו משימה קשה ומורכבת וכי פעמים רבות יש קושי עצום להצליח בה ולכן שקלו בכובד ראש האם להיכנס לתחום זה.

מהו העתיד של תחום הממתקים?

אז לאן העולם של סיטונאות ממתקים צועד? מה צופן העתיד לממתקים? אם כן נראה כי המגמה החזקה ביותר בעולם הממתקים היא המעבר לממתקים בריאים יותר. כך אפשר לראות כי חברות רבות מנסות לצמצם את כמויות הסוכר בממתקים וכך לייצר ממתקים בריאים יותר.

הציבור מודע יותר ויותר לעובדה כי ממתקים זה דבר לא בריא ולכן הציבור דורש שינוי בכללי המשחק בתחום זה. נראה כי העתיד הוא של ממתקים בריאים ואם אתם רוצים לייצר או לייבא ממתקים אתם חייבים להבין זאת ולפעול בהתאם. כמובן שעדיין יש מקום לממתקים הקלאסיים אך אט אט הם נדחקים מחוץ למדפים בסופר ועל כך יש לתת את הדעת.

כיצד אוכל לגמול את הילדים שלי מממתקים? 

אין ספק כי לילדים ממתקים זה לא בריא ובכל זאת זה המאכל האהוב על ילדים. אז איך נוכל לתת לילדים פחות ממתקים? אם כן הכול מתחיל בדוגמא אישית. אם לא תביאו סיטונאות ממתקים לבית שלכם ואם אתם תאכלו מעט ממתקים גם הילדים שלכם יאכלו פחות ממתקים וזה משהו שלא נתון במחלוקת.

עוד בנושא צרכנות
מחפשים כתבה?
נא להקליד בשורת חיפוש את הכתבה שאתם מחפשים, או שתוכלו לדפדף באתר
חיפוש