מגזין הכתבות של ישראל
חיפוש

מתחילים ללמוד? כך תבחרו תיק למחשב נייד שיעשה לכם את החיים קלים

תיק למחשב נייד

תחילת שנת לימודים היא תמיד מרגשת, כי מדובר בעצם על אבן דרך רצינית בחיים שלכם. כיום, ללכת עם קלמר וכמה מחברות לאוניברסיטה או המכללה, זה הרבה פחות נפוץ, כאשר רוב הסטודנטים יום לוקחים איתם לפטופ ומשתמשים בעיקר בו. בגלל הגדילה בשימושים בלפטופ, נוצר צורך גדול יותר למצוא תיק טוב ללפטופ שישמור על המחשב היקר שלכם וכמובן גם יכיל את שאר הדברים שאתם צריכים לקחת אתכם ללימודים, שזה לא מעט.

בחירת תיק למחשב נייד

יש הרבה לשקול בעת בחירת תיק למחשב נייד שיתאם בצורה מושלמת לצרכים שלכם באוניברסיטה.

גודל מחשב נייד

 מובן שהדבר העיקרי שצריך לשים לב אליו הוא גודל המחשב הנייד שלכם, כי תיקים שונים באים בגדלים שונים, וחשוב מאוד להתאים מן הסתם את גודל התיק לגודל המחשב שלכם ולראות שיש מספיק מקום, לשם כך רוב החברות ומעצבי התיקים עושים דגמים שהם בהתאם לגדלים הסטנדרטיים של המחשבים הניידים – 13 עד 15 אינץ'. 

מבנה התיק

עוד דבר שחשוב לשים לב אליו בבחירת התיק למחשב נייד הוא המבנה של התיק ואם נוח לשים בו את המחשב. האם לתיק יש תא ייעודי למחשב נייד? האם יש בו ספוג ששומר על המחשב מפני זעזועים? אם אתם אוהבים לקחת את המחשב נייד שלכם עם קייס.. אז האם הוא נכנס לתיק ביחד עם הקייס בצורה חלקה? 

עמידות

עמידות התיק היא גם מאוד חשובה. כדאי לבחור חברה טובה שמשתמשת בבדים ותפרים איכותיים, על מנת שהתיק יחזיק לכם שנים רבות. 

כשקונים תיק איכותי ממותג גדול או ממותג תיקים מקומי, כמו שאנחנו רואים הרבה מעצבות תיקים לנשים נכנסות לתחום הזה, שימו לב לאיכות של התיק והאם מדובר במותג טוב וכמובן שתמיד כדאי לבדוק את האחריות של התיק, ולראות שהיא לפחות לשנה. 

אחריות תשמור לכם על הראש שקט ומפוקס על הלימודים ותדעו שהתיק שלכם תמיד מבוטח. זה חשוב במיוחד כי תיקים למחשב נייד בדרך כלל נהוג לעשות בהם שימוש רב, אם זה להעמיס עליהם הרבה, או גם פשוט לקחת אותם המון אתכם מהבית לאוניברסיטה ובחזרה. 

לסיכום

תיקי גב למחשב נייד מציעים פתרון מצוין על ידי מתן שפע של אחסון ייעודי למחשבים ניידים, כמו גם כיסים צדדיים המאפשרים גישה מהירה לפריטים יומיומיים כמו בקבוק מים, טלפון, ארנק וכו'. 

לא משנה איזה תיק תחליטו לקנות, זכרו שהוא צריך להיות מרופד וגדול מספיק שיתאים לגודל המחשב שלכם וישמור עליו גם בצורה המיטבית. תמיד שימו לב שהתיק גדול מספיק גם בשביל להכיל את החפצים האחרים שלכם, כמו למשל, אם התחלתם ללמוד באוניברסיטה הפתוחה אתם יודעים כמה ספרים אתם הולכים לקבל… אז כן, אתם צריכים תיק שיחזיק את כל הספרים האלו בנוסף למחשב הנייד שלכם.

עוד בנושא צרכנות
מחפשים כתבה?
נא להקליד בשורת חיפוש את הכתבה שאתם מחפשים, או שתוכלו לדפדף באתר
חיפוש