קורסי צילום – מה שלא ויזואלי לא קיים

קורס צילום

קורס צילום למתקדמים

המצלמה הוא כלי שימושי מאוד אצל כולנו. אך בעוד עבור אנשים רבים זה כלי חובבני בעיקר, לצרכי תיעוד וצילום אך בלי דגש על המקצועית של התמונה, הרי שיש כאלה שעבורם המצלמה היא סיפור אהבה. הם מאוהבים במצלמה וביכולות שלה, הם מתלהבים מהאפשרויות שהיא מציעה והם כל הזמן רק מחפשים איך לשפר ולשכלל את היכולות שלהם באמצעות המצלמה שברשותם.

אז עבור אלו שכבר יש להם את הידע הבסיסי או שיש להם ידע מוקדם בצילום כי הם למדו בקורס צילום למתחילים, אנחנו מציעים את האפשרות ללמוד עוד ולהתמקצע עוד באמצעות קורס צילום למתקדמים.

למעשה קורס צילום למתקדמים מיועד למי שכבר שולט היטב במצלמה ורוצה להכיר את עולם הצילום טוב יותר.

מה לומדים בקורס צילום למתקדמים?

בקורס מקדישים שיעורים להבנת כל הנושא של טכניקות צילום, של רעיונות טכניים שונים תוך היכרות עם עבודות של צלמים מקצועיים. כך שבהחלט מקבלים משגים חדשים בעולם הצילום.

האור המופלא

כלי העבודה המרכזי של כל צלם זה האור והתאורה. הצלם חייב להבין את האור, לקרוא אותו נכון וכמובן גם לעבוד אתו בצורה נכונה.

צלם שלומד על תכונות האור, לומד על מקורות האור ועל אפיון האור מסוגל ליצור תצלומים הרבה יותר מעניינים וגם הרבה יותר טובים.

צילום דיוקן

אחד הנושאים המרתקים בעולם הצילום ובעולם הפורטרט זהו צילום דיוקן. בלימודי הצילום משקיעים הרבה גם בצילומי דיוקנאות תוך מתן תשומת לב לרקעים, לאביזרים, לתלבושות וכמובן גם לתאורה וללוקיישן.

במהלך הקורס אף מתבוננים וצופים בעבודות של אומנים ושל צלים תוך היכרות עם סגנונות ואפשרויות שונות לצילומי דיוקן.

צילומי נוף

הנוף הוא דבר מסקרן מאוד עבור הצלמים. מתחילת ההיסטוריה של המצלמה והצלמים ועד היום, נהנים הצלמים לשחק עם צילומי החוץ, למצוא את המקומות המיוחדים לצורך כך, לאתר את השעות המתאימות וליהנות מהטבע במואר והצבעוני שיש לנו בחוץ.

בקורס לומדים להכיר טכניקות שונות של צילומי נוף, התנסות בצילומי נוף כמו גם התבוננת בנוף במבט ביקורתי עד התפעמות מהיופי הייחודי של הטבע ושל הנוף.

צילום דוקומנטרי

צילום דוקומנטרי זה צילום למתקדמים. מדובר בצילום תיעודי הנעשה ברחוב. כך לומדים להתמודד עם תנאי תאורה משתנים תוך תגובה לאירועים שונים ברחוב תוך כדי ניסיונות לתפוס אל הרגע.

לומדים במקום עם קבלות

כשאתם רוצים ללכת ללמוד צילום ובמיוחד אם זה צילום למתקדמים אתם מן הסתם גם רוצים להתפרנס מזה איכשהו בהמשך. כך שאתם צריכים לדאוג שיהיה לכם במה לנופף. כלומר שם של בית ספר שתוכלו לספר שלמדתם שם. פעמים רבות זה מה שיפתח עבורכם את השערים לעבודה מפרנסת ומתגמלת במיוחד.

אז בדקו מה מציעים לכם בלימודי הצילום למתקדמים, בחרו את בית הספר הכי מתאים לכם והתחילו להכיר את העולם מבעד לעדשה.

עוד בנושא לימודים בישראל
אינסטגרם
מהו קידום באינסטגרם

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית שבה משתמשים יכולים לשתף תוכן ויזואלי באופן חזותי וכך לייצר קמפיינים בתחומים שונים- כל הפרטים על קידום באינסטגרם בכתבה הבאה.

קרא עוד »
אינסטגרם
מהו קידום באינסטגרם

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית שבה משתמשים יכולים לשתף תוכן ויזואלי באופן חזותי וכך לייצר קמפיינים בתחומים שונים- כל הפרטים על קידום באינסטגרם בכתבה הבאה.

קרא עוד »
מחפשים כתבה?
נא להקליד בשורת חיפוש את הכתבה שאתם מחפשים, או שתוכלו לדפדף באתר