מגזין הכתבות של ישראל
חיפוש

קורסים ולימודי תעודה – קורס פריוריטי

קורס פריוריטי

בשנים האחרונות, ניתן לראות שיותר חברות וארגונים עושות שימוש בתוכנת פריוריטי. על מנת לדעת איך לעבוד עם התוכנה, מומלץ לעבור הכשרה מתאימה. ניתן לבצע זאת באמצעות רישום לקורס פריוריטי. אם גם אתם נדרשים לעבור הכשרה או מעוניין להרחיב את הידיעות שלכם באמצעות רישום לקורס, אנחנו יכולים לומר לכם שהגעתם למקום הנכון. מוכנים? אנחנו מתחילים!

מה תלמדו בקורס פריוריטי?

הקורס כולל התמקדות בכל מיני נושאים בהם:

-הכרת תוכנת פריוריטי

-הפעלה של מודולים שונים כמו, מודול כספים, שיווק ומכירות, לוגיסטיקה, בניית דוחות, ניהול תהליכי מלאי ועוד.

-שיטות העבודה המאפיינות את המערכת

דבר חשוב שכדאי לציין הוא שתכני הקורס עשויים להיות שונים מקורס לקורס. הכוונה היא שיש כל מיני סוגים של קורסים. לדוגמה, יש קורס פריוריטי המיועד למנהלי חשבונות ויש קורס שמיועד לאנשי רכש.

איזה מודולים מציעה תוכנת פריוריטי?

יש מגוון של מודולים בהם:

-מודול ניהול משרד – באמצעותו ניתן לקבל גישה לאנשי קשר, ליומני פגישות, למיילים וכמו כן ניתן גם להפעיל סנכרון בין תוכנת פריוריטי לתוכנות רלוונטיות.

-מודול דוחות מנהלים – מדובר על מודול הדורש הרשאות מתאימות, שאין לכל אחד. באמצעותו ניתן לבצע ניתוח יסודי וכל זאת על ידי הכנסת נתונים אישיים.

-מודול ניהול פרויקטים – אם אתם עובדים עם תוכנת ניהול פרויקטים, ניתן לייבא את הנתונים למסד הנתונים שיש בתוכנת הפריוריטי. כך מתאפשר מעקב נוח ויעיל לגבי הפרויקטים שיש במערכת.

-מודול שיווק – משמש בעיקר את אנשי המכירות והשיווק. באמצעותו אפשר לקבל מידע על פגישות, ניהול משימות, הצעות מחיר וכו'.

למי מתאים לימודי קורס פריוריטי?

אם יש לכם רקע במנהל עסקים או רקע במחשבים, הלימודים בהחלט יכולים להתאים עבורכם. שימו לב, לא מספיק ללמוד רק קורס אחד של פריוריטי. יש מספר רמות ובתור התחלה מומלץ לקחת את הקורס שמיועד למתחילים ולאחר מכן להירשם לקורסים מתקדמים יותר.

מה משך הזמן של הקורס?

הקורס נמשך שלושה עד שישה חודשים. הוא מתקיים בדרך כלל בשעות הערב בימי חול או בשעות הבוקר בימי שישי. כך שבמידה ואתם עובדים, ניתן לשלב אותו בצורה יעילה ונוחה. כאשר תסיימו את הקורס, תקבלו תעודת גמר מהמוסד הלימודי.

איך בוחרים מוסד לימודי ללמוד?

קורס פריוריטי מתקיים במגוון מכללות ברחבי הארץ. לפני שאתם נרשמים לקורס במוסד לימודי כזה או אחר, רצוי לקרוא חוות דעת, לבדוק את הדירוג וכמו כן לוודא שמי שמעביר את הקורס הם מרצים עם ניסיון וידע בתחום. כמו כן, היכנסו לאתרי האינטרנט של המוסדות הלימודים וקראו את הסילבוס. אל תוותרו גם על השוואת מחירים. יכול להיות מאוד שיהיו פערים משמעותיים במחירים. לאחר שהשלמתם את כל הבדיקות הנדרשות, אז תוכלו להירשם לקורס במוסד הלימודי המתאים. שיהיה בהצלחה!

עוד בנושא לימודים בישראל
animation
לימודי אנימציה

אנימציה היא תחום שובה לב המתפתח במהירות. עם הביקוש הגובר לאנימציה איכותית בתעשיות שונות, מכללות לאנימציה הפכו לבחירה פופולרית עבור אנשים המעוניינים לבנות קריירה בתחום

קרא עוד »
יועץ מס או מנהל חשבונות?

במידה ואתם מתלבטים האם להירשם לקורס ייעוץ מס או לקורס הנהלת חשבונות, הכתבה שלנו היא בדיוק בשבילכם. הכתבה בשיתוף עם אתר מכללת השכל המציעה מגוון

קרא עוד »
סמינריון
מהו סמינריון?

בחלק מהתארים, יש דרישה מהסטודנטים להגיש עבודת סמינריון. זוהי עבודה שמוגשת לקראת סיום התואר. מדובר על עבודה משמעותית וגדולה. אורך עבודת הסמינריון משתנה ממקצוע למקצוע.

קרא עוד »
כתיבה אקדמיית
טיפים לכתיבת עבודה אקדמית

כל סטודנט במהלך לימודיו, יידרש להגיש עבודה אקדמית. מדובר על אחת המטלות הפופולאריות ביותר במוסדות להשכלה גבוהה כמו אוניברסיטאות ומכללות. המטרה היא להעביר מידע על

קרא עוד »
מחפשים כתבה?
נא להקליד בשורת חיפוש את הכתבה שאתם מחפשים, או שתוכלו לדפדף באתר
חיפוש