מגזין הכתבות של ישראל
Search

מתי נצטרך שירותי השכרת פיגומים

השכרת פיגומים 

השכרת פיגומים 

במבנים רבים יש צורך מעת לעת לבצע עבודות של ניקיון ושל שיפוצים. כשמדובר בעבודה בגובה נעזרים במכשור חדשני שמאפשר עבודה בטוחה בגובה. כאשר הדיירים מקבלים החלטה לבצע שיפוץ של הקירות החיצוניים או חלק מהם כיוון שפגעי מזג האוויר נראים בהם, הם מבצעים הליך של השכרת פיגומים לאורכם של הקירות, או לחלופין בנקודות ספציפיות בלבד. אם יש סדקים במיקומים מסוימים מבצעים בהם איטום פנימי ולאחר מכן צביעה בצבע שכולל גם הוא חומרי איטום וכך יש כיסוי מושלם לכל הקירות והדיירים ייהנו מבידוד לאורך זמן.

לצורך כך העובד עולה על הרמפה ובאמצעות מנגנון ייחודי מרימים אותה לגובה הנדרש. בעת ביצוע העבודות העובד מרגיש יציבות מקסימלית ולכן הוא יכול לבצע כל סוג עבודה ולהיעזר בחומרים שונים ובכלי עבודה שמונחים גם הם על הרמפה. השכרת פיגומים מתבצעת גם כאשר יש צורך בביצוע ניקיון חיצוני של ויטרינות. העובד עולה לקומה הגבוהה עם הציוד הנדרש ומבצע ניקיון מלא כשהוא עומד על הפיגום המקובע. השלב הבא הוא שינוע של הפיגום לנקודה אחרת, קיבוע מחודש ולאחר מכן המצב הוא בטיחותי והעובד יכול להמשיך לבצע את עבודתו.

השכרת פיגומים לטיפול בבעיית היונים 

הדיירים בבתים משותפים רבים סובלים מהימצאותם של יונים בסמוך למסתור הכביסה, מאחורי מייבשי הכביסה והמזגנים. היונים אוהבים את המקומות החמימים הללו ולכן ממקמים שם את הקן שלהם. כיוון שיש חשש ממחלות, דיירים רבים מעוניינים לסגור באופן הרמטי את מסתורי הכביסה. השיטה הנוחה ביותר לביצוע משימה זו היא על ידי השכרת פיגומים. איש המקצוע מציב את הפיגום במיקום הנדרש לכך מול המרפסת, מעלה על הרמפה גם את יריעת הפלסטיק הרחבה וכלי עבודה שונים ובדרך זו הוא מותח את היריעה מקצה לקצה ומחזק זאת כהלכה כדי שהיונים לא ייכנסו פנימה. 

כך העובד מבצע שורה של מסתורי כביסה בהיקף של כל הבניין לרוחב בכל הקומה. בסיום הקטעים הללו הוא מוריד את הגובה של הפיגום וכך הוא יכול לטפל בכל מסתורי הכביסה בקומה התחתונה יותר. בדרך זו הוא מווסת בכל פעם את הגובה של הפיגום, עד שהוא מסיים את הפרויקט בכל הדירות.

עבודה במחסנים 

במקומות רבים יש מחסנים גדולים או מרלו"גים שיש בהם מידוף בגובה רב. כדי להעלות את הארגזים לגבהים הללו מבצעים השכרת פיגומים והעובדים מכוונים את הפיגום לגובה הנכון. העובד עומד על הרמפה, מקבל מעובדים אחרים את המוצרים שארוזים בארגזים, שקים, מיכלים וכו'. העובד מניח אותם בזה אחר זה באופן מסודר על המדפים. גם כאשר יש צורך בהורדת הציוד, ממקמים את הפיגומים במיקום הנדרש ברחבי המחסן ומורידים את כל הכמות הנדרשת.

פיגומים למטרות שונות 

לאור היתרונות הרבים של הפיגומים הניידים שמתאימים להצבה בכל מקום, זוהי האופציה המועדפת על אנשי מקצוע שונים. 

נווה פריצקי

בטח שמעתם לאחרונה על העיר נווה פריצקי, ובכן כל הפרטים על העיר באתר הרישמי של נווה פריצקי

עוד בנושא כללי
ציוד לגני ילדים
עיצוב גן ילדים: איך לבחור ציוד שמזמין חקר ולמידה

במאמר זה נתמקד בבחירה ושילוב ציוד חינוכי בגני ילדים, המזמין חקר ולמידה. נדגיש את השפעת הסביבה הפיזית על התפתחות הילדים ונסקור ציוד שתומך בפיתוח מוטורי, קוגניטיבי, וחברתי. המאמר מציע דרכים להטמעת הציוד בשגרה היומית, כדי ליצור סביבת למידה מעשירה ומלאת ידע.

קרא עוד »
עיצוב חדר אמבטיה
עיצוב חדר האמבטיה – איך תיצרו חדר אמבטיה מעוצב ופרקטי

עיצוב חדר אמבטיה: מדריך פרקטי ליצירת חלל מושלם
הכירו את הסודות של עיצוב חדר אמבטיה אידיאלי – מבחירת סגנונות עיצוב, דרך תכנון מרחב, חומרים וגוונים, ועד לאביזרי עיצוב. קבלו טיפים ליצירת חדר אמבטיה יפהפה ופונקציונלי שמשדרג את הבית ואת איכות החיים.

קרא עוד »
מחפשים כתבה?
נא להקליד בשורת חיפוש את הכתבה שאתם מחפשים, או שתוכלו לדפדף באתר
Search