מופע טלפתיה למבוגרים

מופע טלפתיה למבוגרים

רוצים לערוך אירוע מדהים? מחפשים רעיון מגניב שהאורחים שלך פשוט יאהבו כזה שירתק אותם ולא יוכלו להאמין למה שהם רואים ושומעים? 

מופע טלפתיה של קריאת מחשבות זה בדיוק מה שאתה צריך.

עד שלא תראה מופע כזה במו עינייך לא תאמין. 

במופע טלפתיה הקהל הוא חלק בלתי נפרד  הם חלק בלתי נפרד מהמופע, כאשר אמן החושים פשוט קורא את מחשבותיהם בצורה מדויקת ויוצאת דופן.

זאת בנוסף לאקטים מדהימים נוספים שתוכלו לראות במופע כמו הזזת חפצים באמצעות המחשבה, טריקים של זריזות ידיים, סוגסטיה ועוד.

איך עובדת קריאת מחשבות ולמה היא כל כך מיוחדת?

ביוונית, טלפתיה פירושה מרחק ופאתוס פירושה רגש. 

כלומר להרגיש מרחוק.

קריאת מחשבות מתבצעת כאשר אמן חושים בעזרת ניסיונו ויכולותיו יוצאי הדופן מצליח לקרוא את האדם שמולו בעזרת שימוש באלמנטים מתחום הפסיכולוגיה , שפת הגוף ועוד.

למען האמת, אמן טלפתיה לא באמת מסוגל לקרוא מחשבות של אנשים אחרים. 

עד היום למעשה מוצע פרס כספי גבוה מאד למי שיוכל להוכיח שבידיו כוחות על טבעיים במסגרת של בדיקה מדוקדקת ומדעית. עד כה אף אחד לא הצליח לזכות בפרס הנכסף.

יחד עם זאת מופע טלפתיה למבוגרים הוא ייחודי ומהפנט. מופע כזה הוא לא מופע סטנד אפ או הצגת תיאטרון, זה לא מופע קסמים או מופע קומדיה, אלא זה כל הדברים האלה במופע אחד כזה  שגורם לאנשים לצחוק, להתרגש ולהתפעם.

מופע טלפתיה למבוגרים רון גליקסמן

לאילו סוגי אירועים ניתן להתאים מופע כזה?

ובכן, זו יכולה להיות מסיבת הגיבוש של החברה שלכם לעובדים שזקוקים לערב אחד מהעבודה ולא רוצים לחשוב על שום דבר שקשור לעבודה.  זה יוצר הזדמנות לאנשים לקיים אינטראקציה ולהכיר אחד את השני טוב יותר.

זה יכול להיות גם מתנה נפלאה ליום הולדת של אדם אהוב, חוג בית, כנס או הרצאה, השקות, הפקות עסקיות, חתונה או בר/ת מצווה.

מדובר בסך הכול במופע יוצא דופן שניתן להתאים למגוון רחב של אירועים.

מה כולל אירוע של מופע טלפתיה למבוגרים?

אדם זה מוכנה בשם אמן טלפתיה, או אמן חושים, כי הוא משלב הופעה משכנעת, תקשורת טובה עם הקהל , חוש הומור, גימיקים ויצירתיות כדי להפוך את ההצגה למטורפת לחלוטין.

באמצעות שימוש בטכניקות שונות מעולם הקסם, תוך שימוש בתחזיות בלתי אפשריות והסתברויות לא הגיוניות, מופע טלפתיה ירתק את הקהל שלכם לאורך כל האירוע. יתרה מכך, רוב מופעי הטלפתיה מאפשרים לקהל להשתתף באופן פעיל בקטעים השונים, מה שאמור לחזק את הקשר שלו למופע ולמנוע כל הסחות דעת.

מובטח שהאורחים לא יוכלו לזוז מהכיסא ושהרבה אחרי האירוע עוד ידובר בו רבות.

במסגרת המופע מבוצעים מגוון אפקטים והפעלות יצירה כמו קריאת מחשבות, מנטליזם של קלפי מחשבה, קריאה בשפת גוף, נבואה וחיזוי. באמצעות מופע משעשע ואינטליגנטי, מצליח אמן הטלפתיה "להפעיל את קסמו" ממש על הקהל.

הפתיעו את העובדים שלכם במופע טלפתיה בערב חברה

בעידן שבו סף הריגוש שלנו עולה בקצב מסחרר (בדרך כלל תוך כמה שניות מצפייה בסרטון או קריאת כתבת תוכן, אנחנו כבר ממשיכים למשימה הבאה), אנחנו צריכים אטרקציה שתשמור על הקהל שלנו מוקסם עבור זמן רב.

ערב של טלפתיה באירוע חברתי יהווה הזדמנות לממש את השאיפה הזו, בשל יכולתם יוצאת הדופן של אמני חושים למשוך את תשומת הלב של הקהל בהופעה מרגשת ובלתי צפויה המשלבת הומור וכריזמה. אז, צאו מהתלם והעניקו לעובדים שלכם חוויה חברתית מהפנטת.

עוד בנושא כללי
אינסטגרם
מהו קידום באינסטגרם

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית שבה משתמשים יכולים לשתף תוכן ויזואלי באופן חזותי וכך לייצר קמפיינים בתחומים שונים- כל הפרטים על קידום באינסטגרם בכתבה הבאה.

קרא עוד »
אינסטגרם
מהו קידום באינסטגרם

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית שבה משתמשים יכולים לשתף תוכן ויזואלי באופן חזותי וכך לייצר קמפיינים בתחומים שונים- כל הפרטים על קידום באינסטגרם בכתבה הבאה.

קרא עוד »
מחפשים כתבה?
נא להקליד בשורת חיפוש את הכתבה שאתם מחפשים, או שתוכלו לדפדף באתר