מגזין הכתבות של ישראל
חיפוש

5 טעויות נפוצות שאסור לעשות כשמסדרים מחסן

סידור מחסן

לסדר מחסן עשוי להיות פרויקט מתיש ומעצבן מאין כמוהו.

כאשר רוצים לסדר מחסן חייבים להתאזר בהרבה אורך רוח, בהרבה סבלנות ובריכוז מקסימלי. זאת כדי שהתוצאה אכן תהיה נוחה, פרקטית וכזו שתשמור היטב על כל התכולה המאוחסנת במחסן.

אז איך תסדרו את המחסן שלכם?

אנחנו כאן עם חמש טעויות נפוצות שקורות כמעט לכולם וכדאי לכם לדלג על אותן הטעויות.

אם תבינו לפני אלו מוקשים אתם עומדים, אם תשימו לב לטעויות של כל הקודמים לכם, תדעו טוב יותר להתגבר על המשוכה הזו ולסדר בצורה טובה את המחסן.

אז קדימה, תלמדו מהטעויות של אחרים.

5 טעויות שאתם לא חייבים לעשות…

טעות מספר 1 – סידור המחסן לפי גודל וצורה של החפצים 

הכי קל והכי נוח להכניס את החפצים אל תוך המחסן על פי הגודל והצורה של החפצים כאשר כך המחסן גם יקבל מראה מסודר. אך האמת היא שזה ממש לא נכון. סידור כזה לא מומלץ לחפצים שאתם עשויים להזדקק להם. אל תסדרו לפי גודל וצורה כדי שכשתבואו לחפש פריט או רהיט מוצר או אביזר תצליחו למצוא אותו. הסדר הנכון הוא על פי רמת השימוש שיש לאותו מוצר. כך המחסן לא יגרום לכם לקנות מוצרים חדשים רק בגלל שאתם לא מצליחים למצוא אותו.

טעות מספר 2 – סידור המחסן כשאין לכם מספיק זמן

אף פעם אל תתפתו להיכנס לסדר את המחסן כשאין לכם מספיק זמן ופנאי לעשות ת זה. חוסר זמן וחוסר סבלנות עשויים להוביל לכך שתאבדו את הסבלנות ותכניסו בסופו של דבר את כל החפצים שלכם בחוסר סדר שגם יפגע בחפצים שלכם וגם יקשה עליכם למצוא אותם ולעשות בהם שימוש בבוא העת. הדבר נכון גם במקרים בהם יש צורך של אחסון תכולת דירה.

טעות מספר 3 – סידור המחסן אחרי החגים

יש כאלה שאחרי החגים הם דוחפים את כל מה ששימש אותם בחג אל תוך המחסן. זה יכול להיות הקרשים או הבדים של הסוכה וזה גם יכול להיות הכלים המיוחדים המיועדים לפסח. אז נכון שזה אולי זמן טוב ומתאים לסדר את המחסן אך בזמן שאתם לחוצים ורוצים לאחסן את הפריטים של החג, לא תמיד באמת יהיה לכם זמן וסבלנות להתעסק עם הסידור הכללי של המחסן.

טעות מספר 4 – סידור המחסן בלי להתייעץ עם אף אחד – 

כדי שהסידור יתאים לכל בני הבית.

טעות מספר 5 – המחסן הוא לא במקום הזבל – 

זכרו. המחסן שלכם הוא לא פח זבל. מה שכבר לא באמת שימושי, מקומו באשפה.

עוד בנושא כללי
ציוד לגני ילדים
עיצוב גן ילדים: איך לבחור ציוד שמזמין חקר ולמידה

במאמר זה נתמקד בבחירה ושילוב ציוד חינוכי בגני ילדים, המזמין חקר ולמידה. נדגיש את השפעת הסביבה הפיזית על התפתחות הילדים ונסקור ציוד שתומך בפיתוח מוטורי, קוגניטיבי, וחברתי. המאמר מציע דרכים להטמעת הציוד בשגרה היומית, כדי ליצור סביבת למידה מעשירה ומלאת ידע.

קרא עוד »
עיצוב חדר אמבטיה
עיצוב חדר האמבטיה – איך תיצרו חדר אמבטיה מעוצב ופרקטי

עיצוב חדר אמבטיה: מדריך פרקטי ליצירת חלל מושלם
הכירו את הסודות של עיצוב חדר אמבטיה אידיאלי – מבחירת סגנונות עיצוב, דרך תכנון מרחב, חומרים וגוונים, ועד לאביזרי עיצוב. קבלו טיפים ליצירת חדר אמבטיה יפהפה ופונקציונלי שמשדרג את הבית ואת איכות החיים.

קרא עוד »
מחפשים כתבה?
נא להקליד בשורת חיפוש את הכתבה שאתם מחפשים, או שתוכלו לדפדף באתר
חיפוש