מגזין הכתבות של ישראל
חיפוש

שירותי ענן לעסק

Cloud services

חברת נטקור מתמחה בפתרונות שירותי ענן לעסק המאפשרים לנו להחליף את החומרה של המערכת הממוחשבת בעסק ללא חשש מפגיעה במאגר הידע של החברה. המערכת נמצאת אי שם בחוות שרתים מאובטחת ומוגנת. המערכת גמישה, אפשר להרחיבה או להצר אותה לפי צרכים משתנים של העסק. שירותי ענן לעסק מספקים גם רשת של ביטחון המסתמכת על האבטחה המקצועית שמספק ספק שירותי הענן. אצלנו בחברת נטקור תקבלו שירות מקצועי בלתי מתפשר ויחס אישי, מחירים אטרקטיביים ופתרון גמיש לכל בעיה. אנו מתמחים בהקמת ותפעול שירותי ענן לעסק וכן אבטחת מידע ובעצם כל פתרונות התקשורת והמחשוב לעסקים. גיבוי ואחסון בענן הם המילים האחרונות בתחום, דברו עם נטקור ויתגלה בפניכם עולם חדש שלא הכרתם, ובטח לא ידעתם שהחיים יכולים להיות כל כך קלים… תוכלו לגשת לנתוני העסק מהבית או אף ממקום החופשה בחו"ל. שירותי ענן נותנים אין סוף אפשרויות לעסק. בעל עסקים הגיע הזמן לצאת מהקופסא ולעבור לעתיד. 

שירותי מחשוב לעסקים

בעולם הטכנולוגי של ימינו מערכות המחשוב מהוות חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מפעילות יעילה של העסק בשכבות כוח האדם , ההנהלה והייצור. המערכת מהווה את ליבת העסק. בעלי עסקים שאינם משקיעים בשירותי IT ימצאו את עצמם הרחק מאחור. בגדול, שירותי IT לעסקים זה להפוך את רשתות המחשבים, הטלפוניה ובקרות העסק שיעבדו באופן יעיל בשביל העסק. ולכן, שירותי IT חייבים להיות כלולים בסעיפי התקציב של ניהול העסק. שירותי IT לעסקים, שירותי מחשוב לעסקים כוללים מספר תחומים אשר באמצעות ידע מקצועי, ניסיון ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומגוונות מסייעים לפעילות העסק. כמו כן, המידע כמרכיב מרכזי של העסק עשוי להיות רגיש ומצריך ביצוע של הפעולות בצורה בטוחה ויעילה. חברה המספקת שירותי IT שמציעה גם ניהול רשתות ואבטחת מידע מאפשרת למנוע פגיעה בתשתית העסקית, במסדי הנתונים ובכל המידע הארגוני אשר בהרבה מהמקרים גם מסווג כסודי. שירותי מחשוב לעסקים מהווים כיום בסיס לכל פעילות עסקית וארגונית ברחבי העולם תדאגו שהעסק שלכם יהיה בקדמת הטכנולוגיה.

שירותי מחשוב ענן לעסקים

שירותי מחשוב ענן לעסקים פירושם העברה של המידע של העסק לשרתים מרוחקים במקום להציב שרתים פיזיים בעסק. הם מאפשרים לתפור חליפה מותאמת לכל עסק ועסק בלי לבזבז משאבים מיותרים. בעל עסק שמכניס שירותי מחשוב ענן לעסקים מקבל ביצועים טובים של שירותי המחשוב ובעצם שיפור של כל תפקודי העסק. שירותי הענן מאפשרים לעסק להיות יותר זמין בכל מצב. שירותי ענן הם מודולריים וניתן להקים אותם בהיקף מצומצם בעת פתיחת העסק ולהרחיבם לפי הצורך בעת התפתחות העסק. שירותי הענן מצמצמות את הוצאות העסק למחשוב בצורה משמעותית. כמו כן הן מאפשרות למנהלים לעקוב מרחוק אחר הנעשה בעסק. אנו בנטקור מתמחים בהענקת שירותי מחשוב ענן לעסקים והטמעת שירותי ענן בארגון, באופן מקצועי וקליל, מעבר אשר ישפר את השירות והמוניטין של העסק, ויאפשר אגירת מידע חשוב לעסק. המעבר לשירותי ענן לא יקר לעומת החיסכון בהוצאות השוטפות של העסק בסעיף המחשוב.

עוד בנושא חדשנות טכנולוגיה
אינסטגרם
מהו קידום באינסטגרם

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית שבה משתמשים יכולים לשתף תוכן ויזואלי באופן חזותי וכך לייצר קמפיינים בתחומים שונים- כל הפרטים על קידום באינסטגרם בכתבה הבאה.

קרא עוד »
מחפשים כתבה?
נא להקליד בשורת חיפוש את הכתבה שאתם מחפשים, או שתוכלו לדפדף באתר
חיפוש