מגזין הכתבות של ישראל
חיפוש

כל הטכנולוגיות החדשות בתחום השתלת השיניים

השתלת השיניים

בשנים האחרונות לקוחות רבים מעוניינים לבצע טיפול מהותי בחלל הפה שלהם וזאת עקב הטכנולוגיות החדשות בתחום השתלת השיניים. בזכות הקדמה הזו יש אפשרות לבצע השתלות של כל השיניים בחלל הפה ביום אחד וזו פריצת דרך אדירה בתחום שיקום הפה.

היערכות לשיקום הפה 

כדי להתחיל את התהליך המורכב של שתלי שיניים בפה, יש לבצע בשלב ראשון צילום ייחודי של חלל הפה. ברוב המקרים רופא השיניים ממליץ על שיטת הצילום המיטבית ומבצעים זאת במעבדה. באמצעות צילומי השיניים אפשר לראות באופן וודאי מה מצבה של כל שן ואילו פעולות יש לבצע בה, או שמצבה הוא מאד לא טוב ולכן יש לעקור אותה. אם מצב החניכיים מאפשר את פרויקט השתלת שיניים הלקוח מבצע זאת במרפאה של מומחים לנישה ייעודית זו. 

שתלים חדישים 

כדי להשיג תוצאות מוצלחות, משתמשים בשתלים מסוג חדש אשר הם מצופים בסגסוגת של טיטניום. הבחירה לייצר שתלי שיניים עם ציפוי זה נובעת מהעובדה שבזכות הטיטניום התהליך הביולוגי של איחוי השתלים בלסתות מתרחש הרבה יותר מהר מאשר בעבר. 

רופא השיניים שהוא מומחה לתחום זה מבצע השתלה של השיניים בזו אחר זו. כל אחת מהן ממוקמת באופן מדויק בחור המיועד עבורה ולאחר מכן השתלים נספגים בתוך הרקמות. עם הזמן נוצר איחוי של כל אחד מהשתלים בחניכיים וכך מבצעים הליך שיקומי אשר אינו פוגע בשיניים המקוריות, אשר נותרות ליד השתלים.

השתלה בפועל של שתלים חדשים 

רופאי השיניים המיומנים עברו הכשרות ולימודים מקיפים של תחום זה. לצורך ביצוע השתלת שיניים הם מבצעים קדיחה נקודתית מדויקת של חור בנקודה הרלוונטית בלסת. השלב השני הוא החדרת בורג מטיטניום וגם כתר זמני לצורך קיבוע של המקום הרגיש כדי לא ליצור נזקים בלסת. כאשר המקום מוכן, מרחיבים את החור ומכניסים לתוכו את הבורג ומעליו את המכסה אשר יוצר עבורו הגנה כדי לאפשר למקום ריפוי טבעי.

בכל השלבים של השתלת שיניים, החניכים ממשיכות בתהליך הצמיחה שלהן סביב התבנית שהוכנה שכוללת את שתלי הטיטניום. לאחר פרק זמן ההחלמה אם כל התהליך הסתיים בהצלחה, מחליפים את הכתר הזמני בכתר קבוע. 

הנראות של הפה לאחר השתלת השיניים 

הסיבה העיקרית שהלקוחות מעוניינים לבצע השתלת שיניים היא כדי שהם יוכלו לחייך, לצחוק וגם לאכול בשיניים חשופות ויפות. כאשר הפה לפני הליך של שיקום, הוא אינו נעים למראה, יש שיניים במצב גרוע ויש שיניים חסרות ולכן כל אדם מרגיש מאד לא בנוח עקב כך. 

לאחר תקופת ההחלמה שבה יש שטפי דם רבים, נפיחויות וכאבים, לאט לאט האדם רואה במראה את הנראות החדשה שלו והא מאד מרוצה מהתוצאה. הדבר מעניק לו המון ביטחון עצמי ורמת הדימוי העצמי שלו היא הרבה יותר גבוהה.

עוד בנושא טכנולוגיה
אינסטגרם
מהו קידום באינסטגרם

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית שבה משתמשים יכולים לשתף תוכן ויזואלי באופן חזותי וכך לייצר קמפיינים בתחומים שונים- כל הפרטים על קידום באינסטגרם בכתבה הבאה.

קרא עוד »
מחפשים כתבה?
נא להקליד בשורת חיפוש את הכתבה שאתם מחפשים, או שתוכלו לדפדף באתר
חיפוש