מגזין הכתבות של ישראל
חיפוש

איך מתקדמים ברשתות החברתיות בקלות וביעילות?

רשתות החברתיות

כיום, כיוון שהכל דיגיטאלי, גוגל, טיקטוק, פייסבוק, אינסטגרם ושאר הרשתות החברתיות הם המוקד  של הפרסום העסקי והפרטי שלנו. בכל יום אלפי עסקים חושבים כיצד ניתן לקדם את עצמם ברשתות לעומת המתחרים. לפניכם מספר עצות שיעזרו לכם להתבלט:

  1. קניית עוקבים-קניית עוקבים היא פעולה לגיטימית כאשר אנחנו רוצים להגדיל את הנראות שלנו ברשתות החברתיות. קניית עוקבים תעלה את מספר העוקבים שלכם בדף ותרשים את העוקבים הטבעיים שיבואו לבקר קניית עוקבים היא פעולה לגיטימית לקידום עצמי ועסקי.
  2. בחירת חומר איכותי– התמונות והחומרים שברשותכם הם חלק חשוב בקידום הדף ברשתות החברתיות. בחרו תמונות טובות, הדגישו מבצעים, ציינו מחירים זולים, צרו דגשים על מבצעים ובונוסים. צרו הדגשה נפרדת על המוצרים במלאי או צרו רשימה של שירותים שיש לכם להציע.
  3. הכניסו מידי פעם תוכן אישי-מעבר לתוכן השיווקי תעלו מידי פעם גם תוכן פרטי, שהגולש ירגיש שהוא מכיר אתכם קצת יותר ואתם פתוחים וחברותיים. תעלו כמובן, רק תוכן פרטי שתרגישו עימו נוח. 
  4. הגורם האנושי–הדף שלכם ברשתות החבריות צריך תפעול כמעט יום יומי. האם אתם ערוכים לכך? האם יש לכם עובדים למשימה? אם כן, זוהי אפשרות אמיתי עבורכם. אם לא, כדאי לחפש אפיקי פרסום אחרים. דף עדכני ודינמי מושך גולשים לעומת דף ברשת החברתית שאינו מתוחזק ולא ברור האם העסק פעיל.
  5. קניית לייקים– כלי נוסף שכדאי להשקיע בו הוא קניית לייקים לתכן אותו אתם מעלים. בתחילת הדרך הוא יתן בוסטר רציני לתוכן שתעלו ויעורר התעניינות אצל גולשים אחרים.

קל ופשוט. כך תוכלו להגדיל מעורבות בסושיאל וכמובן לתת שירות לקוחות מעולה ולקוחות מרוצים. הפרסים נועד להביא אלינו הרבה לקוחות ולקוחות מרוצים ועלינו להשקיע במוצר ובשירות גם העידן הדיגיטאלי שירות טוב ואיכותי יביא לנו לקוחות מפה לאוזן ולקוחות חוזרים. 

עוד בנושא טכנולוגיה
אינסטגרם
מהו קידום באינסטגרם

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית שבה משתמשים יכולים לשתף תוכן ויזואלי באופן חזותי וכך לייצר קמפיינים בתחומים שונים- כל הפרטים על קידום באינסטגרם בכתבה הבאה.

קרא עוד »
מחפשים כתבה?
נא להקליד בשורת חיפוש את הכתבה שאתם מחפשים, או שתוכלו לדפדף באתר
חיפוש